Hammond Daily Star

Hammond Daily Star

Hollywood i HammondSubmitted photoSEEING STARS Et medlem af offentligheden fanget dette billede af skuespiller Kevin Costner, der går i downtown Hammond til skyderiet af ‘The Highwaymen’ på onsdag. Netflix-produktionen er et forbrydelsesdrama om Texas Ranger Frank Hamer og pensioneret advokat Maney Gault, der førte possen, der dræbte Depression-æra, der var forbudt Bonnie og Clyde i Louisiana. Besætningen har filmet på flere steder i sogn, Moncler Outlet Online herunder downtown Hammond onsdag og i dag. Klik på ‘nyheder’ for historien. Medlem af helligelser taler til Kiwanis Club (Caleb Lay / Daily Star) SAINTSATIONAL Jennifer Jarreau, medlem af Saintsaions, adresserer Hammond Kiwanis Club. Jennifer Jarreau, medlem af New Orleans Saints cheerleader Hold hellige, talte til Kiwanis Club of Hammond på tirsdag om hvordan tryouts og et år på holdet fungerer typisk. Jarreau gik til Billige Moncler Jakke Herre sydøst for sin MBA.