Gør hende frøken ved at lære hemmelighederne hos det kvindelige sind

Gør hende frøken ved at lære hemmelighederne hos det kvindelige sind

Lær de nøjagtige teknikker, der får hende til at savne dig og vil have dig tilbage igen. Det er alt centreret om at forstå den kvindelige psyke og ændre din adfærd efter at bryde op, så hun ser dig som en potentiel kompis igen.

Hvis du er en fyr, og din kæreste lige har brudt op med dig, er der ingen tvivl om, at du vil gennemgå en temmelig hård tid lige nu. Din situation gøres endnu værre ved ikke at have en anelse om hvorfor hun besluttede at afslutte tingene og hvad der foregår i hendes hoved. Når du forstår den kvindelige psyke, vil du have al strøm tilbage i dine egne hænder. Når du ved hvad der gør en kvinde kryds i dig, kan du bruge denne viden til din fordel og få hende til at savne dig. Lad os sidde fast i det, der får hende til at savne dig nu nu.

Det bedste, du kan gøre lige nu, når du gør hende væk, er at holde sig væk fra hende. Jeg ved, at dette kan virke kontraintuitivt, hvordan kan du få hende tilbage, hvis du ikke længere er i sit liv? Det er her, hvor du tager fejl. Når du tager dig væk fra din ex kæreste, vil hun snart se, at du er gået. Når du er i et forhold til nogen, vænner du dig til at bruge hele din tid sammen med dem. De er din fortrolige og bliver din bedste ven. Når du pludselig tager det væk fra hende, vil hun fyr for dig og alle de positive aspekter af dit forhold. Skønheden i denne taktik er, at du ikke behøver at gøre meget for at få det Moncler DunJakke til at ske, du skal bare sørge for at du følger igennem, for at den kan fungere.

Forsøg dig ikke at kommunikere med hende i mindst en måned. Dette kan virke som en evighed for dig, og tiden går langsomt, det er ikke meningen at foregive, men det bliver lettere. Ingen kommunikation betyder enhver form for kontakt, dette omfatter facebook, tekster eller nogen form for direkte eller indirekte kontakt. Du kan ikke opdatere din facebook-væg hver dag og fortælle alle, hvad du laver. Nøglen her er at forsvinde fuldstændigt fra sin radar. Dette vil skabe en luft af mysterium omkring dig, og hun vil konstant spekulere på hvad du er gør og hvem du gør det med.

Dybest set vil du antænde hendes fantasi og få hende til at tænke alle slags. Det bedste ved dette er, at du ikke bliver beskyldt for at spille spil med hende eller forsøger at gøre hende jaloux fordi du ikke har gjort noget overhovedet. Hun vil trække sine egne konklusioner.

Mænd og kvinder er meget forskellige, når det kommer til følelser. Kvinder er følelsesmæssige skabninger og de tænker følgelig med deres hjerter. Hvis du kan spille på hendes følelser og romantiske side, vil hun snart genopleve dine charme igen og begynde at se dig i et positivt lys. Du skal bare skubbe de rigtige knapper for at lykkes her. En god ide ville være Moncler Sale at minde hende om særlige minder mellem jer begge. Selvfølgelig vil du ikke lægge den på for tyk, da hun vil tro at du er op til noget, være naturlig og oprigtig.

Det er en god ide at gøre ovenstående, når du ikke har kontaktet hende et stykke tid, så vil hun være meget mere modtagelig for at tale om din fortid sammen. Hun vil sandsynligvis have reminisceret sig efter bruddet og begynde at savne de gange, du brugte sammen. Derfor er du nødt til at gøre det til en positiv oplevelse, introducere humor, pluk et sjovt øjeblik, at du begge kan være i masker over. Dette vil helt sikkert brande hendes attraktion for dig og gøre hende savner dig og din virksomhed.

Gør det modsatte af hvad hun forventer dig at gøre

Hvis hun er den der brød sammen med dig, kan du ikke miste din selvrespekt foran hende. Hun kan meget vel forvente, at du påberåber dig og beder om at tage dig tilbage, eller i det mindste virker trist om din splittelse. Når du ikke giver hende, hvad hun vil, bliver hun forvirret og begynder at sætte spørgsmålstegn ved hendes beslutning om at bryde op med dig.

Hvis du kan være stærk nok til ikke at give ind, når hun tekster dig og svar straks, vil du stige i hendes skøn. Du vil have hende til at respektere dig igen, dette er grundlaget for alle gode relationer, så hold dig til dine våben her. Samtidig skal du ikke være uhøflig for hende eller sige ubehagelige ting, dette vil lukke kanalerne til kommunikation helt og hun vil føle at du ikke vil have hende længere. At være skadelig bør undgås for enhver pris, da hun bliver mindre villig til at nå ud til dig igen.

Vær den slags person, hun vil savne

Lad os se det. Vi vil ikke gå glip af en person, der er en smerte at være omkring, vil vi? For at være ærlig vil vi gerne undgå dem for enhver pris. Hvis du handler elendig og er deprimeret over bruddet, har hun Jeg vil ikke rigtig godt lide at håndtere dette og se dig som ret patetisk. Jeg ved, at det lyder hårdt, men du skal tænke på, hvordan du kommer frem fra hendes perspektiv. Selvfølgelig har du al mulig grund til at være utilfreds i øjeblikket, men sørg for at du behandler det privat, så hun ikke kan se det.

Kvinder er tiltrukket af mænd, der er sjove og har en god sans for humor. Lad hende vide, at du stadig er denne utrolige person ved at komme ud der og leve dit liv. Når hun ser at du kan komme igennem ting uden hende, begynder hun at blive bange og indse, at hun faktisk er den, der har brug for dig. Vær positiv i dine kontakter med hende og alle omkring dig, da dette vil gnide sig af hende og få hende til at savne dig meget.

Denne artikel har naturligvis kun skrabet overfladen af, hvordan man får hende til at savne dig og vil have dig tilbage. Det kvindelige sind er komplekst, og du bliver nødt til at lære mange flere hemmeligheder, hvis du vil vide, hvordan du får hende tilbage. Det er en rejse værd at tage selv!

Først skal du spørge dig selv ’synes hun stadig om mig?’ og dette vil gøre det muligt for dig at planlægge dine næste træk. Der er ingen grund til at vade ind og gøre narre af dig selv, når hun allerede er gået videre. com