Man stakkede ihjel i Del Taco meget

Man stakkede ihjel i Del Moncler Udsalg Taco meget

Avetis Barnasyan, 24, er anklaget for at lægge Hayk Torosyan i overkroppen under en kamp i Del Taco parkeringspladsen på 2101 W. Glenoaks Blvd. Lørdag før flyve scenen, Glendale Police Sgt. Tom Lorenz sagde.Police fandt Torosyan, som havde forsøgt at køre væk efter angrebet, blødning i sin bil fra et ukendt antal stabsår omkring en blok væk fra fastfoodrestauranten, sagde Lorenz. Torosyan blev taget til Los Angeles County USC Medical Center, hvor læger senere udtalte ham død. En obduktion til at bestemme antallet af sår og den eksakte dødsårsag var planlagt til at blive afsluttet i dag, sagde Ed Winter, assisterende chef for Los Angeles County coroner Torsosyan og Barnasyan, også en beboer i Glendale, var i en fejde over en kvinde, som ‘de begge gensidigt vidste’, sagde Lorenz. Kampen startede, da Torosyan ankom med sin ven, 40 år gamle North Hollywood bosiddende Brian Herbert konfronteret Barnasyan på parkeringspladsen over kvinden, sagde Lorenz. Undervejs fik Barnasyan en kniv og stakkede Torosyan, tilføjede han. Herbert, der havde opholdt sig på angrebsstedet, blev også anholdt med mistanke om mord siden han var kommet til at ‘engagere sig i en kamp eller en form for konfrontation.’. og som følge heraf begik en kriminel handling, og derefter døde nogen, ‘tilføjede Lorenz. Det var forretning som normalt mandag på Moncler Outlet Online Del Taco. Mens restauranten har en 24 timers kørsel gennem, sagde arbejderne på restauranten, at de ikke var på skift lørdag morgen og havde ikke hørt om stabbing.Barnasyan og Herbert er i politiets forvaring og forventes at blive arraigned i dag efter at detektiverne har præsenteret deres mord til advokatkontoret i Los Angeles County. Hændelsen fandt sted på Burbank-grænsen restauranten er inde i Burbank ’s jurisdiktion, parkeringspladsen i Glendale s. Det er Glendale s andet mord på året. I første omgang indgav distriktets advokatkontor i marts mordafgifter mod 27 år gamle Eagle Rock resident Ana Regina Lim for døden af ​​sin 20 måneder gamle baby.Mikea havde været i koma siden 5. marts, da hun blev taget til Glendale Memorial Hospital fra hendes bedsteforældre ‘hjem hvor hun og Lim blev ved med alvorlige hovedskader, sagde politiet. arr ested og derefter udgivet på 100.000 dollars kaution for barnetilbageholdelsesafgifter, men blev anholdt en dag senere på mistanke om mord efter at Mikea blev overført til Los Angeles County USC Medical Center og erklæret hjernedød. Hun blev senere taget af livsstøtte og døde.