Man angriber angiveligt kæreste

Man angriber angiveligt Moncler Udsalg kæreste

Hjem Nyheder Lehigh Valley Berks Område Sydøstlige PA Poconos and Coal Region Vestlige NJ USA World News 69Nyheder ved solopgang Inden i din by Espanol FBI Probe I tilfælde af at du savnede det Recalls Wanted by Police Missing Persons Få en kopi af en nyhedshistorie

House republikanerne bryde med intelligens samfund på Rusland

USA nedskærer finansiering af palæstinensere efter Trumps Twitter-trussel Trump Jr. Efter at have hævdet sin kæreste inde i et Lehigh County hotelværelse, sprang en 28-årig et tredje fortællingsvindue og bad kvinden om at lave en historie, der forklarede hendes skader.

Saleem J. Marrow står nu over for en håndfuld angreb Billige Moncler DunJakke og truede omkostninger i forbindelse med det påståede februarangreb, der skete inde i et Knights Inn hotelværelse foran tre små børn. 17, og District dommer Patricia Warmkessel arraigned ham søndag morgen og fastsatte kaution på $ 75.000. 17 februar efter receptionen modtog fem separate opkald om en kvinde i værelse 355 skrigende om hjælp, ifølge domstolens optegnelser.

Troopere ankom for at finde offeret med et hævet og brudt højre øje og røde mærker på hendes hals. De fandt også bruseforhænget i karret og tre skræmte børn gemmer sig under omslagene. Politiet sagde, at børnene var 6, 4 og 3 år. Hun fortalte tropper at han rejste sin stemme og begyndte at gro.

Marrow hævder påstået hende op, bar hende ind i badeværelset og kastede hende ind i badekarret. Det hvor han slog hende i ansigtet og plukket hende op ved hendes hals og sagde, at jeg kan få dig, ingen kan, ifølge politiet. Hun sagde, at dette ikke var første gang han angreb hende.

Marrow sprang angiveligt ud af vinduet i tredje etage lige før statspolitiet ankom.

Court records kun listen Knights Inn som Marrow adresse.

Marrow undladt at sende kaution og blev sendt til Lehigh County Fængsel for at afvente en foreløbig høring, der var planlagt til 10. juli. Dette materiale må ikke offentliggøres, udsendes, omskrives eller omfordeles.

Lehigh Valley News 69 News

Whitehall bliver ved med at flytte på ny beredskabstjeneste Bygningen siger tiden er nu, hvorpå Whitehall Township Board of Commissioners forpligtede sig til at gøre opførelsen af ​​en ny beredskabsbygning højt prioriteret under mandag aftenens møde.