Den komplette liste over webshops

Hvis du lser med her p bloggen, s vil du opdage, at guiden om Canada Goose jakker har sindsyg mange kommentarer og sprgsml. Det vlter ligeledes ind med sprgsml i vores mail, om webshops mm. Der er kommet flere opfordring til, at der skulle laves en komplet liste over, hvilke webshops, der slger falske Canada Goose jakker. Mange af de listede webshops findes med andre ord ikke lngere. Og mange af de nye fake webshops er endnu ikke blevet listet.

Det ndre vi hermed p, ved at lave den komplette liste! Og til det skal vi bruge din hjlp. S finder du en webshop, som ikke er p listen, s skriv endelig en kommentar, hvor du smider et link til webshoppen. S vil vi hurtigst muligt f den listet, og i samarbejde med alle jer skabe den strste og mest komplette liste. Det er hbet, at denne liste kan hjlpe mange, og srge for, at mange undgr at g i flden!

Du skal vre opmrksom p, at alle nedenstende webshops, alle forhandler falske jakker! Dvs kber du en jakke, s skal du ligeledes vre indforstet med, at den med stor sandsynlighed bliver taget i tolden, og at du dermed mister bde penge og jakke. Jvnfr den Rolex dommen fra S Handelsretten, s kan varer, som er produceret uden mrkets godkendelse nemlig stoppes i tolden, og blive ngtet udleveret til kber. Ls mere her. Hvordan er reglerne om told, moms mm?Freja til Nethandel udenfor EU. Hvordan er reglerne om told, moms mm?admin til Nethandel udenfor EU. Hvordan er reglerne om told, moms mm?Stefanie til Nethandel udenfor EU. Hvordan er reglerne om told, moms mm?admin til Nethandel udenfor EU. Hvordan er reglerne om told, moms mm?Mathias Olesen til Nethandel udenfor EU. Hvordan er reglerne om told, moms mm?admin til Nethandel udenfor EU. Hvordan er reglerne om told, moms mm?