Charlie Day square ud i

Charlie Day square ud i

Ice Cube er en hård fyr. Charlie Day er det ikke. Men de mødte begge deres kamp i South Florida. De satte sig sammen med Deco Chris Van Vliet, tirsdag, for at tale om deres nye komedie Fight. Titlen på denne film efterlader intet til fantasien. Kæmpe handler om bare det, en knytnævekamp på en skole, undtagen de mennesker, der kæmper, hvem du forventer.

Ice Cube (som Ron Strickland): Kæmper med dig. Dag (som Andy Campbell): Undskyld, hvad? Cube (som Mr. Strickland): meget, efter skole. at tale på en skole det studerende, der kommer i kampe og lærere, der bryder dem op.

Men ikke i kamp. Cube (som Ron Strickland): rattede på mig. Dag (som Andy Campbell): gjorde det. Cube (som Mr. Strickland): Du skal betale prisen. Day and Ice Cube spiller lærere, og når Charlie koster Cube sit job, spiller Ice Cube ikke godt ud.

Ice Cube (som Ron Strickland): synes det er sjovt? Jeg vil vise dig, hvad sjovt. Van Vliet: Tænk, at alle kan forholde sig til dette, fordi der er nogen på deres arbejde, som de gerne vil slå i ansigtet. Kube: Ja. Der er nogen på hvert job, at dette tæt på at få deres røv sparket, og de ved det endda ikke. spredes hurtigt om deres kamp, ​​og inden for et par timer taler hele skolen om det og placerer væddemål.

Ice Cube (som Ron Strickland): Van Vliet: Der er nogen lighed med ægte kamp mod filmkampe? Kube: Filmkampografering er koreograferet, og du sætter den ud, og du styrer den. Dag: Du bliver ved et uheld ramt i en filmkamp, ​​du kan være som skåret, og det kommer ikke til at fungere i en rigtig kamp. Dag ved, at han ikke ville stå en chance mod iskuben i en rigtig kamp, ​​men han har en spilplan.

Charlie Day: ved jeg for lille til at kæmpe fair, så jeg vil kæmpe snavset. Morgan (som coach Freddie Coward): Er du seriøs? Er dette 1700’erne? Van Vliet: set Outta Compton, så jeg vil ikke spørge dig, Ice Cube, jeg ved svaret på dette spørgsmål, men Charlie, har du nogensinde været i en rigtig kamp? Dag: (griner) Deres blev dokumenteret! Ja selvfølgelig. Van Vliet: Dag: Jeg blev slået mere end jeg slog. Kampen rammer teatre 17. februar. Dette materiale må ikke offentliggøres, udsendes, omskrives eller omfordeles.