louis vuitton bandana Ventura veteraner minder om slutningen af ​​Anden Verdenskrig

louis vuitton jeans Ventura veteraner minder om slutningen af ​​Anden Verdenskrig

Ginny Gordy (fra venstre) og hendes mand Jim, og Corrine Klock og hendes mand Richard, beboere af Cypress Place Senior Living i Ventura, deler minder om den dag, Japan overgav i 1945. Jim Gordy var i Navy, og Richard Klock var i Army Air Corps.

Ginny Gordy (fra venstre) og hendes mand Jim, og Corrine Klock og hendes mand Richard, beboere af Cypress Place Senior Living i Ventura, deler minder om Moncler Sale den dag, Japan overgav i 1945. Jim Gordy var i Navy, og Richard Klock var i Army Air Corps.

‘> Ginny Gordy (fra venstre) og hendes mand Jim og Corrine Klock og hendes mand Richard, beboere af Cypress Place Senior Living i Ventura, deler minder om den dag, Japan overgav i 1945. Jim Gordy var i Navy og Richard Klock var i Army Air Corps.

Ginny Gordy (fra venstre) og hendes mand Jim, Moncler Sale beboere af Cypress Place Senior Living i Ventura, deler minder om den dag Japan overgav i august 1945. Jim Gordy var i Navy på det tidspunkt.

Jim Gordy (fra venstre), Richard Klock og hans kone Corrine, beboere i Cypress Place Senior Living i Ventura, deler minder om den dag, Japan overgav i august 1945. Jim Gordy var i Navy, og Richard Klock var i Army Air Corps.