geldbörse louis vuitton Venner taler ud om Bonham teen-død

reisetasche louis vuitton Venner taler ud om Bonham teen-død

Et familiemedlem fortæller nyheder 12 de to havde været dateret i omkring et år.

Megan Greer var med Mandie natten af ​​ulykken. Hun siger Mandie var hendes bedste ven, og de var som søstre, ‘Det er anderledes. Moncler Jakke Dame Jeg er vant til at få en tekst fra hende hver dag og fortæller mig at møde hende på Walmart. Og være sammen med hende Billige Moncler Jakke Herre hver weekend. Det er bare rigtig svært. Jeg vil savne hende meget. ‘

Greer fortsatte med at sige: ‘Alle har mange minder med hende, og jeg håber bare, at de holder fast på dem og værner dem, fordi jeg ved, at det er hvad jeg skal gøre.’

Mandie var senior i Sam Rayburn High School. Districten udgav denne erklæring:

‘Sam Rayburn ISD har mistet en dyrebar elev Mandie Fuller. Dette var Mandies første år på Sam Rayburn High School. Mandie var senior og planlagt at gå på college i efteråret efter eksamen. Mandie var elsket af alle elever og lærere, der havde det privilegium at kende hende. I efteråret arbejdede hun en periode som et elementært kontorhjælper og viste stor medfølelse over de elementære elever, hun kom til at kende. Sam Rayburn ISD beder dig om at holde Mandies familie og venner i dine tanker og bønner på nuværende tidspunkt. Hun bliver meget savnet. ‘